Skip to content

O Drivig Trust i o mnie

Driving Trust jest blogiem o tym, jak dobrze prowadzona komunikacja buduje zaufanie. Piszę przede wszystkim o relacjach inwestorskich, czyli o komunikacji spółek publicznych z inwestorami. Czasem poruszam też inne bliskie mi tematy, jak compliance, komunikacja korporacyjna, czy presentation design.

Od kilkunastu lat zajmuję się profesjonalnie komunikacją, zbierając doświadczenia po różnych stronach rynku (regulatora, klienta i agencji). W tym czasie doradzałem ponad 70 klientom. W pracy kieruję się zapewnieniem spójności w komunikacji, realizacją długoterminowych interesów spółki i doprowadzeniem do wyceny na poziomie fair value dzięki dobremu wykorzystywaniu transparentnych, dwustronnych kanałów komunikacji.

Jestem twórcą IDEAcraft, firmy doradczej, która pomaga spółkom skutecznie wyróżnić się wśród konkurentów i zdobyć zainteresowanie, zaufanie i podziw inwestorów, klientów i dziennikarzy. Jestem też dyrektorem strategicznym w Stowarzyszeniu Emitentów Giełdowych, gdzie zajmuję się przygotowaniem polskich spółek do wejścia w życie Rozporządzenia MAR, które odmieni filozofię ich komunikacji z inwestorami, a także szeregiem innych projektów rozwijających polski rynek kapitałowy.

Prowadzę też profil na Twitterze: twitter.com/piotrbiernacki

Wszystkie materiały na blogu Driving Trust są mojego autorstwa, za wyjątkiem przypadków, które są odrębnie szczegółowo opisane. Materiały mojego autorstwa udostępniam na prawach licencji CC-BY-NC-ND, czyli je wykorzystywać do celów niekomercyjnych pod warunkiem zachowania ich w całości i z podaniem źródła. Wszelkie opinie i sądy prezentowane na blogu Driving Trust są tylko i wyłącznie moimi osobistymi opiniami i sądami.

Reklamy
%d blogerów lubi to: